Nefinančná podpora

Za podporu ďakujeme :

Magistrát hlavného mesta Bratislava

Magistrátu hlavného mesta SR - Bratislavy,                                                   ktorý dlhodobo podporuje našu činnosť a                                                               poskytuje nám priestory klubu za symbolické nájomné.

 

 

ESET_Logo-Gradient

Spoločnosti ESET, ktorá dlhodobo podporuje naše o.z. Ulita poskytnutím      20 licencií ESET Endpoint Security. Poskytnuté licencie nám pomáhajú chrániť počítače, ktoré používame pri práci, alebo ktoré využívajú deti navštevujúce klub, či vzdelávacie aktivity.

 

dm_logo

Spoločnosti DM drogerie markt za materiálnu podporu produktami pre rodinu v núdzi, s ktorou dlhodobo spolupracujeme. Poskytnuté produkty ako plienky, dojčenská výživa, vlhčené obrúsky značky Balea a Babylove pomôžu rodine zvládnuť prvé týždne po narodení nového člena.

 

a najmä odhodlaným ľuďom s veľkým srdcom:

Juraj Šťavina 
Juraj sa rozhodol Ulite venovať svoje stravné lístky. Každoročne takto vieme pre deti zabezpečiť drobné občerstvenie na doučovanie, letnú predškolskú prípravu,  ale aj stravu a občertvenie na výlety pre deti !!! Aktuálne v čase pandémie z jeho pravidelných darov vieme zabezpečiť nákup potravín pre rodiny v náročnej životnej situácií.

Ondrej Hrvoľ
pán Ondrej sa podujal na spravovanie počítačov, ktoré využívame v komunitnom centre. Väčšina notebookov, ktoré používame na vzdelávacie účely pre deti, sa k nám dostala darovaním, keď ich nepotrebovali pôvodní majitelia a tak už nie vždy fungujú bezchybne. Je pre nás preto veľkou pomocou, že sa môžeme s technickými problémami na niekoho obrátiť.

Andrea Zelinová
Aďa je "dvornou" grafičkou Ulity a vytvára pre nás krásne návrhy propagačných materiálov (výročná správa, dizajn webstránky, letáky na 2%, odznaky a pod.) často bez nároku na finančnú odmenu.

Zuzana Jankovichová
Zuzana je architektka, ktorá nám od jesene 2010 pomáhala s prípravou projektu stavby športového ihriska na sídlisku Kopčany, sprevádzala nás takmer 2-ročným procesom vybavovania potrebných povolení a bez nároku na odmenu dohliadala na priebeh stavby.

.... a množstvu dobrovoľníčok a dobrovoľníkov, ktorí nám pomáhajú s realizáciou aktivít pre deti!