NOVINKY

DIRECT MAIL A4

Prečo darovať 2% ?

Pretože sú dôležitou súčasťou nášho rozpočtu, vďaka ktorému môžeme deťom z petržalského sídliska Kopčany prinášať množstvo aktivít a sprevádzať ich situáciami, v ktorých potrebujú našu pomoc. Aj vďaka Vašim 2% dokážeme preklenúť ťažké situácie, ktoré nás počas roka postretnú. Počas koronakrízy ich bolo naozaj mnoho. Denne čelíme novým a náročným situáciám, napriek tomu OZ Ulita funguje na 100% a to aj vďaka vašej pmodpore.

Zakladáme si však najmä na pravidelných službách, v ktorých si s deťmi a mladými ľuďmi vytvárame dôverný vzťah, od ktorého sa potom odvíja kvalita poskytovaných služieb. Pravidelne máme v "rozvrhu" terénnu sociálnu prácu vonku na sídlisku, sociálne a psychologické poradenstvo, vzdelávacie a skupinové aktivity pre rôzne vekové kategórie.

Okrem pravidelných aktivít robíme aj jednorázové - výlety v rámci Bratislavy (do prírody, aj kultúrnych zariadení), mimo Bratislavy (najmä víkendové pobyty), ale aj rôzne akcie priamo na Kopčanoch.

AKO DAROVAŤ 2%:

1. Ak ste fyzická osoba a podávate daňové priznanie, priamo vo formulári na daňové priznanie je kolónka, kde vypíšete údaje Ulity. Presný postup nájdete tu: http://rozhodni.sk/…/ako-m…/postup-krokov-pre-fyzicke-osoby/.

2. Ak ste zamestnanec, za ktorého zamestnávateľ robí ročné zúčtovanie, musíte vyplniť dva predpísané formuláre- Vyhlásenie a Potvrdenie o zaplatení dane. Postup a formuláre nájdete tu: http://rozhodni.sk/…/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zam…/

Predvyplnené vyhlásenie si môžete stiahnuť TU.

3. Ak ste právnická osoba, podávate daňové priznanie, v ktorom vyplníte údaje Ulity do kolónky príjmateľa 1% (2%). Presný postup nájdete tu: http://rozhodni.sk/…/ako…/postup-krokov-pre-pravnicke-osoby/

Údaje, ktoré vpisujete do Vyhlásenia:
IČO: 42130387
Právna forma: Občianske združenie
Obchodné meno (názov): Ulita
Sídlo: Kopčianska 90, 85101, Bratislava

Vašu podporu si veľmi ceníme.

ĎAKUJEME!