koordinátorský tím

Mgr. Dominika Goghová

12

Je vyštudovaná sociálna pracovníčka. Súčasťou tímu je od októbra 2015, kedy prebrala koordináciu terénnej sociálnej práce a čiastočne vzdelávanie tímu terénnych pracovníkov/čiek. Okrem toho je členkou Asociácie nízkoprahových programov pre deti a mládež na Slovensku. Zároveň je pyšnou matkou. Vo voľnom čase rada cestuje, spoznáva nových ľudí a učí sa cudzie jazyky. Od marca 2019 sú spolu s Mgr.Veronikou Gajarskou štatutárnymi zástupkyňami Ulity.

Mgr. Veronika Gajarská

IMG_1765Vyštudovaná sociálna psychologička, ktorá sa stala súčasťou tímu Ulita v auguste 2016 a prebrala koordináciu vzdelávacích aktivít.  Predtým pracovala 4 roky ako dobrovoľník v nízkoprahovom klube Funclub Fortuna, kde stále rada pomáha pri pobytových akciách, ako sú tábory či lyžovačky. V súčastnosti ju môžete stretnúť najmä  na kluboch, ktoré aktuálne koordinuje. Od marca 2019 sú spolu s Mgr.Dominikou Goghovou štatutárnymi zástupkyňami Ulity. Má rada prírodu, výlety a šport. Obľubuje najmä tímové hry, ale taktiež rada lyžuje, bicykluje a pláva. Vo voľnom čase veľmi rada cestuje a objavuje nové miesta.

Mgr. Lucia Horevajová

Lucka 110Vyštudovala sociálnu pedagogiku a vychovávateľstvo. Počas štúdia pracovala ako dobrovoľníčka v Úsmeve ako dar a OZ Bublina s deťmi v náhradnej ústavnej starostlivosti/detských domovov. Po ukončení vysokej školy sa vrátila pod Tatry, kde pôsobila ako sociálna pedagogička na základných školách vrámci projektov zameraných na integráciu žiakov, a zároveň poskytovala poradenské služby v teréne. V súčasnosti začala pracovať v Ulite ako koordinátorka vzdelávacích aktivít. Je to milovníčka prírody, hôr a objavovania nových kútov Slovenska i sveta.

pracovnícky tím

                  Mgr. Soňa Kupcová                                        Mgr. Janka Šmajdová

     2

                  Mgr.  Andrea Barnová                                    Mgr. Petra Hricová

23    

                   Mgr. Veronika Porubčanská                  Ing. Veronika Zelinková

19     7

dobrovoľnícky tím

                   Kristína Maťašová                                             Veronika Antalová

 1116

                    Katarína Fajnorová                                        Martina Kortišová

3 14

                         Peter Griač                                                 Thomas da Silva

1_59

LEAF - dobrovoľníčky

                     Mirka Furlejová                                                 Júlia Kvartová

 Miroslava Furjelová1          15

              Katarína Hudáčková

Za spoluprácu ďakujeme:

MSc. Veronika Morhačová

IMG_1503Vyštudovaná sociálna pracovníčka, ktorá prišla do Ulity začiatkom roka 2017 a prebrala úlohu koordinátorky skupinových aktivít. Okrem toho pracuje aj v teréne. V minulosti študovala a žila v Londýne a navštívila niekoľko zaujímavých krajín. Okrem iného aj Palestínu a Ugandu, kde sa spolu s kamarátkou venovali svojmu projektu zameranému na uvoľnenie stresu a prinesenie radosti do životov detí žijúcich v oblastiach ohrozených ozbrojenými konfliktmi. Vo voľnom čase rada cestuje, pečie vegánske koláče, bicykluje a trávi čas v prírode.

Mgr. Monika Juríková

5

Sociálna pedagogička, ktorá je v projekte od roku 2004 a je spoluzakladateľkou Ulity. V popoludňajších hodinách ju môžete stretnúť vonku počas terénnej sociálnej práce a na komunitných akciách rôzneho charakteru. V Klube sa venuje skupine detí vo veku 13-20. Popritom zabezpečuje chod organizácie. Rada si užíva chvíle voľna v prírode, meste a všade tam, kde sa dá snívať.

 

Mgr. Zuzana Sidorová

DSC_0077-EditDo Ulity prišla ako dobrovoľníčka v roku 2013, kedy sa stala súčasťou tímu pre "Doučovanie". V novembri 2014 sa stala koordinátorkou tejto aktivity. Vyštudovala sociálnu prácu so špecializáciou psychoterapia a resocializácia. Je zakladateľkou Mediačno-Poradenského Centra CELERO. Stále niečo číta, miluje divadlo a hudbu, rada bicykluje, hrá bedminton, skvelo varí a keď má inšpiráciu, maľuje.

Mgr. Miroslava Lemešová, PhD.

MirkaVyštudovala psychológiu, nemecký jazyk a literatúru a školskú pedagogiku. V Ulite pracovala od apríla 2009. Odborne zastrešovala Vzdelávacie aktivity a okrem učenia sa s deťmi sa venovala skupine mladých ľudí vo veku 13-16 rokov. V letných mesiacoch riadila "Predškolskú prípravku" pre deti nastupujúce do školy. Okrem toho sa podieľala na tvorbe projektov a programov pre deti. Vo voľnom čase číta knihy, chodí na turistiku a premýšľa nad tým, ako možno robiť veci lepšie. Momentálne je na materskej dovolenke.

Mgr. Monika Gregussová

Je vyštudovaná psychologička a v Ulite pracovala od apríla 2010. Na konci marca 2016 nastúpila na materskú dovolenku. Koordinovala skupinové klubové aktivity, stretnúť ste ju mohli počas skupinových aktivít pre maldých vo veku 13-20 rokov alebo vonku počas terénnej sociálnej práce.  Okrem Ulity pracovala aj ako supervízorka na Linke detskej istoty a ako case manažér projektu Hľadané deti. Občas tiež píše príručky pre učiteľov a rodičov alebo články do časopisov. Rada číta knižky, chodí na dlhé prechádzky, hrá spoločenské hry, splavuje rieky a bicykluje.