Letná predškolská príprava - druhý týždeň

lekari

V posledný prázdninový týždeň sme opäť otvorili klub predškolskej prípravy, ktorej sa zúčastnilo 10 detí. Budúci prváci sa tak mohli už pomaly nalaďovať na školský režim. Spolu sme sa rozprávali o škole a ich pocitov z nej, o tom čo už majú do školy nachystané a čo ich tam asi čaká. Deti si vlastnoručne vyrobili krásne šlabikáre a učili sa tak prvé písmenká...

Taktiež sme zahrali na doktorov a doktorky, lekárnikov i sestričky, na pacientov, ale aj na sanitku😉 ! Naučili sme sa, čo treba urobiť, keď sa niekomu niečo stane, ako vytočiť 112-ku a telefonovať so záchrankou. Zahrali si sme sa na návštevu u lekára, ale aj sme si otvorili vlastnú lekáreň.

21267654_10155548530517180_368243848_o

V posledný prázdninový deň sme sa za odmenu vybrali do ZOO! Videli sme veľa zvieratiek, pozreli sme si 3D kino o dinosauroch a niečo sme sa o nich aj naučili!

Bola to krásna prázdninová bodka pre budúcich prvákov, ktorým prajeme do školských dní veľa odvahy, vytrvalosti a úspechov😉 ... a tešíme sa na nich na "doučku"... každý pondelok a stredu od 17.00 !!