Deň Detí

Koláž    1. júna sme mali oslavu Dňa detí v spolupráci s mestskou časťou Petržalka, ako súčasť Dní Petržalky. Aj vďaka dobrovoľníkom zo spoločnosti bnt attorneys-at-law bola táto akcia krajšia a radostnejšia.
V tento deň malo viac ako 80 detí úžasný deň plný hudby, hier, súťaží a športu. Deti na stanovištiach plnili rôzne úlohy - naučili sa používať kompas, orientovať sa na mape, vyrábali pestrofarebné náramky priateľstva, preliezali cez pavúčiu sieť, zahrali si nadrozmerné človeče nehnevaj sa, svoju presnú mušku si trénovali pri streľbe na terč, basketbalový kôš alebo pri triafaní loptičky do bránky, zahrali sa na ozajstných horolezcov pri lezení na prepravkovú vežu...Niektoré úžasné výkony detí boli dokonca ocenené medailami. Záver tejto oslavy bol spestrený originálnym tanečným predstavením skupiny T.L.O.B.
Program Komunitné centrum Kopčany, v rámci ktorého Ulita poskytuje vzdelávacie, voľnočasové a poradenské služby deťom a mladým ľuďom, je možné realizovať vďaka dlhodobej podpore Bratislavského samosprávneho kraja a programu Aktívne občianstvo a inklúzia podporenému Islandom, Lichtenštajnskom a Nórskom, ktorý realizujú Nadácia Ekopolis, Nadácia pre deti Slovenska a Nadácia SOCIA