Darujte 2% pre Ulitu

Ahojte priatelia Ulity !

Je tu opäť čas daňových priznaní, ku ktorému patrí aj čas darovania
2% zo svojich daní organizácii, ktorú chcete podporiť. 

Budeme veľmi vďační, ak touto organizáciou bude
občianske združenie Ulita.

2% sú dôležitou súčasťou nášho rozpočtu, vďaka ktorému môžeme deťom a mladým ľuďom z petržalského sídliska Kopčany celoročne prinášať množstvo vzdelávacích i voľnočasových aktivít a sprevádzať ich situáciami, v ktorých potrebujú našu pomoc.  Deti a mladí ľudia z Kopčian tak dostavajú priestor na zmysluplné trávenie voľného času, ako i školskú, či predškolskú prípravu. Dlhodobá činnosť a pravidelné aktivity sú kľúčom pre úspešnosť našej práce a vieme ju zabezpečiť aj vďaka vám !!! Preto aj tento rok  vás chceme poprosiť o podporu našej činnosti prostredníctvom poukázania 2% z dane !!!

Pokiaľ sa rozhodnete podporiť Ulitu, tu nájdete Vyhlásenie na poukázanie 2% , a tiež Potvrdenie, ktoré je k tomu potrebné vypísať.  Presný postup ako môžete poukázať vaše 2 % nájdete tu: TU.

Ak máte záujem, Ulitu môžete podporiť aj inou formou, ako poskytnutím vašich 2%. Môžete sa zapojiť ako expertní dobrovoľníci/čky, alebo pomôcť s organizáciou a realizáciou jednorazových aktivít, ako je napr. hrový deň na sídlisku.

Ďakujeme vám za vašu doterajšiu priazeň a podporu!!!
Veľmi si ju ceníme !
28167659_1650119368399687_7086570714468426263_n